מדיניות פרטיות

    תקנון האתר 

1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנטי של חקק חנינה – חנות המצעים של סבא הינו אתר ברשת האינטרנט, המציע לגולשים          אקראיים לקבל מידע על מוצרי, שירותי וגם להזמין ולרכוש מוצרים ישירות מהאתר. אפשרות לתקשר אלינו בנושאים שונים ולרכוש   מוצרים אותם אם רוצים לרכוש, מכירה באמצעות האתר.

האתר נמצא בבעלות חקק חנינה – חנות המצעים של סבא .

2. החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. מהווה הסכמה של הגולש לתנאי התקנון, באופן שמסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולשים ו/או המזמינים באת, באופן של חוזה מחייב בין הצדדים.

3. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לביננו. מרגע כניסה לאתר כל פעולה שמבוצעת מיד אחרי מהווה הצהרה של הגולש/ת שקראו את התקנון והסכימו לכל הוראותיו ותנאיו. 

4.בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.  

5.החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה מפעם לפעם בלא חובת יידוע לכל מאן דבעי. 

 

 

 רכישה באתר

1. חנות האתר תציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש. מובהר כי כל המחירים כוללים מע”מ כדין ואינם כוללים דמי משלוח.

2. ייתכן כי דגמים ו/או מוצרים מסוימים יאזלו מהמלאי של החברה בכל רגע נתון. לכן החברה איננה מתחייבת להחזיק מלאי של כל מוצר ו/או דגם המופיע באתר בכל רגע נתון.

3. יצוין כי תמונות המוצרים באתר הינם להמחשה בלבד ואינן מחייבות את החנות.

4. לצורך ביצוע הזמנה על הלקוח/ה להזין פרטי מידע בסיסיים לפי דרישת האתר על מנת שתוכל החברה להשלים העסקה ולספק את ההזמנה. הלקוח/ה מתחייבים למלא את פרטיהם באופן מדויק ונכון, ומבינים כי החיוב יבוצע מיד בתום ההזמנה ובטרם סופקה.מייל הנשלח ללקוח/ה מיד עם השלמת ההזמנה המבשר על אישור העסקה אינו מהווה ראיה לכך שהעסקה אכן הושלמה, אלא רק שההזמנה נקלטה במערכת הממוחשבת של החברה.

5. עסקת רכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר חקק חנינה תקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי הרלבנטית על ביצוע החיוב. עסקת הרכישה תושלם רק במעמד מסירת המוצר או מוצרים שהוזמנו ללקוח/ה. במקרה של מוצר או דגם שאזל מהמלאי או לא ניתן לספקו מכל סיבה שהיא, נודיע ללקוח/ה בהקדם האפשרי על ביטול ההזמנה, באמצעות משלוח דוא”ל או באמצעות הודעת אס אם אס או שיחה טלפונית. וללקוח/ה לא תהא כל טענה שהיא כנגד החברה.

6. אדם בן 18 שנים ומעלה וכן תאגיד מאוגד כדין לפי חוקי מדינת ישראל, המחזיקים כדין כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי בישראל, רשאים לבצע רכישת מוצרים באתר.בשימוש בכרטיס האשראי מצהיר המשתמש כי כרטיס האשראי בו נעשה השימוש הינו בתוקף והוא מורשה עפ”י דין ו/או הסכם עם מנפיק הכרטיס לבצע עסקאות כאמור באתר. 

7. מובהר כי כל המחירים כוללים מע”מ כדין ואינם כוללים דמי משלוח. אספקת המוצרים/ ההזמנה 

1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה .

2. הזמנות יסופקו באמצעות חברת שליחויות המשמשת כספק חיצוני של חברה.
אספקת פריטים אל בית המשתמש כרוכה בתשלום דמי משלוח כמפורט באתר.
במקרה שאין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לכתובת המשלוח מכל סיבה שהיא, חנות האתר תודיע למזמין ותפעל למציאת פתרון חלופי שיהיה לרצון שני הצדדים.

3. חנות האתר לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.

ב. שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.

ג. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים, יום א-ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג. 

הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהחנות וזאת בתיאום מראש עם החנות.

מוסכם כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.ביטול עסקה/ החזרת מוצרים 

1. מדיניות החזרים/ ביטול עסקה ביטול,  אתר זה כפוף ופועל במסגרת חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 .

2. הודעת ביטול- משתמש רשאי להודיע על בקשתו לבטל את העסקה בכתב  לכתובת מייל :[email protected] 

או לטלפון: 03-6877930 / 052-8223455 

3. לקוחות רשאים לבטל עסקה, לא יאוחר מ-14 בתוך 14 (ארבע עשר) יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם, בצירוף חשבונית קניה.

4. במידה והודעת הביטול נעשתה טרם אריזת המשלוח, העסקה תבוטל והלקוח/ה יהיו זכאים לקבל החזר התשלום המלא כולל דמי המשלוח אם אלו נגבו. אך ורק ובאופן ישיר לאמצעי התשלום בו השתמשו הלקוח/ה מול חברת האשראי.

5. אם סופק המוצר ללקוח/החלפה או החזרת מוצרים יכולה להיעשות באמצעות שליחה לחנותנו :אצ”ל 40 תל אביב . חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה.

6. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח. 

7. החלפת או החזרת מוצר כאמור, תתאפשר רק ביחס למוצרים שלא נפגמו ושלא נעשה בהם שימוש. תקנות הגנת הצרכן אינן חלות על החלפה / החזרה של כריות שינה.

8. במקרה של דרישה לביטול העסקה כתוצאה מפגם, על המזמין לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. על המזמין להחזיר את המוצר בהקדם האפשרי.שירות לקוחות

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר אתם יכולים לפנות אלינו, אל:[email protected] 

לטלפון: 03-6877930 / 052-8223455 

כתובת : אצ”ל 40 תל אביב קניה נעימה .

חנות המצעים של סבא 

עגלת קניות
Scroll to Top